ČAS SPOUŠTÍ ELEKTRONICKÝ TRÉNINKOVÝ DENÍK

Blíží se začátek nového Ročního tréninkového cyklu 2022 – 2023, a to je jedinečná příležitost začít používat k plánování přípravy, tréninků a jejich vyhodnocení nový Elektronický tréninkový deník. Projekt podporuje šéftrenér reprezentace Pavel Sluka a použití Elektronického tréninkového deníku je doporučeno širokou atletickou komunitou. Elektronický tréninkový deník je kvalitním nástrojem, který nabízí kvalitativní posun práce s tréninkovými […]

Blíží se začátek nového Ročního tréninkového cyklu 2022 – 2023, a to je jedinečná příležitost začít používat k plánování přípravy, tréninků a jejich vyhodnocení nový Elektronický tréninkový deník.

Projekt podporuje šéftrenér reprezentace Pavel Sluka a použití Elektronického tréninkového deníku je doporučeno širokou atletickou komunitou. Elektronický tréninkový deník je kvalitním nástrojem, který nabízí kvalitativní posun práce s tréninkovými daty, což je hodnotné nejen pro samotné závodníky a jejich trenéry, ale i pro Český atletický svaz.

Aktivní používání Elektronického tréninkového deníku bude propagováno na všech vzdělávacích akcích pro trenéry.

Připravuje se také online workshop, jehož termín bude oznámen.

O aktivaci Elektronického tréninkového deníku mohou požádat trenéři s platnou trenérskou licencí evidovaní v registru ČAS, a to mailem na jfeher@atletika.cz.

Více informací naleznete na facebooku Metodika ČAS.

Petr Jelínek

kontakt

ČESKÝ ATLETICKÝ SVAZ
Na Pískách 2583/8, 160 00 Praha 6 – Dejvice
Czech Republic

Jan Sýkora
Mobil: +420 720 071 204
E-mail: jsykora@atletika.cz

děkujeme

Český atletický svaz

Český atletický svaz

Spot #2 Spot #1